Novinky za posledních 6 měsíců

2019-03-20 22:45:11:

S prvním jarním dnem je tu naše JARNÍ soutěž, která potrvá celý měsíc, až do Velikonoc 21. 4. 2019! Pravidla jsou jako jindy - vyhrává ten, kdo získá v daném soutěžním kole nejvíce bodů.  Kromě toho je potřeba zadat minimálně 4 nová místa z toho alespoň jedno venku, když už nám  to počasí  takhle přeje. Odměnou vám budou Albi hry. Nedočkaví se mohou dočíst v pravidlech, která to budou, ostatní se to postupně doví na našem facebookovém profilu.

BONUS: ti, co zadají 2. místo v daném dni v období 21/3-31/3,  získávají navíc 4 vstupenky na veletrh FOR KIDS v Praze, který se koná 4. - 7.4.

2019-01-22 21:48:27:

Právě běží ZIMNÍ soutěž a potrvá celý měsíc, do 20. 2. 2019! Pravidla jsou obdobná jako jindy - vyhrává ten, kdo získá v daném soutěžním kole nejvíce bodů.  Kromě toho je třeba zadat minimálně 4 nová místa z toho alespoň jedno vhodné pro zimní radovánky. Odměnou vám budou Albi hry. Nedočkaví se mohou dočíst v pravidlech, která to budou, ostatní se to postupně doví na našem facebookovém profilu.

2019-01-20 00:26:58:

Dnešním dnem odstartovala ZIMNÍ soutěž a potrvá celý měsíc! Pravidla jsou obdobná jako jindy - vyhrává ten, kdo získá v daném soutěžním kole nejvíce bodů.  Kromě toho je třeba zadat minimálně 4 nová místa z toho alespoň jedno vhodné pro zimní radovánky. Odměnou vám budou Albi hry. Nedočkaví se mohou dočíst v pravidlech, která to budou, ostatní se to postupně doví na našem facebookovém profilu.

2019-01-16 14:42:47:

Kromě  našich standardních soutěží, které se nám letos trochu namnožily , budeme mít na konci roku  speciální odměny pro nejaktivnější  uživatele. Proto  stále sledujte naše stránky. První soutěž začne už za pár dní!

2018-11-15 12:53:33:

Podpořte nás, když nakupujete!
Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. 
Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:
1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz
2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.
Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, tak na stránkách najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Váš tým
Kidizones.eu

2018-11-11 21:57:18:

Svatomartinská soutěž 2018

Svatý Martin dnes nepřijel na bílém koni, ale i tak si můžeme užít putování s ním a KidiZones.eu.
Máme tady pro vás soutěž o ceny od společnosti Albi (hry iKnow, Česko Junior, Zajíc a želva).
Výhercem se stává ten, kdo nasbírá do konce listopadu nejvíce bodů a splní všech 11 úkolů Svatého Martina.
Úplná pravidla naleznete jako obvykle v záložce Soutěže.

PS: Zadat jako nová místa můžete i ty, co jste navštívili letos a ještě jste je  na KidiZones nezadali.

Držíme palce všem 
Váš tým KidiZones.eu