Novinky za posledních 6 měsíců

2019-01-20 00:26:58:

Dnešním dnem odstartovala ZIMNÍ soutěž a potrvá celý měsíc! Pravidla jsou obdobná jako jindy - vyhrává ten, kdo získá v daném soutěžním kole nejvíce bodů.  Kromě toho je třeba zadat minimálně 4 nová místa z toho alespoň jedno vhodné pro zimní radovánky. Odměnou vám budou Albi hry. Nedočkaví se mohou dočíst v pravidlech, která to budou, ostatní se to postupně doví na našem facebookovém profilu.

2019-01-16 14:42:47:

Kromě  našich standardních soutěží, které se nám letos trochu namnožily , budeme mít na konci roku  speciální odměny pro nejaktivnější  uživatele. Proto  stále sledujte naše stránky. První soutěž začne už za pár dní!

2018-11-15 12:53:33:

Podpořte nás, když nakupujete!
Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. 
Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:
1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz
2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.
Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, tak na stránkách najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Váš tým
Kidizones.eu

2018-11-11 21:57:18:

Svatomartinská soutěž 2018

Svatý Martin dnes nepřijel na bílém koni, ale i tak si můžeme užít putování s ním a KidiZones.eu.
Máme tady pro vás soutěž o ceny od společnosti Albi (hry iKnow, Česko Junior, Zajíc a želva).
Výhercem se stává ten, kdo nasbírá do konce listopadu nejvíce bodů a splní všech 11 úkolů Svatého Martina.
Úplná pravidla naleznete jako obvykle v záložce Soutěže.

PS: Zadat jako nová místa můžete i ty, co jste navštívili letos a ještě jste je  na KidiZones nezadali.

Držíme palce všem 
Váš tým KidiZones.eu

2018-09-03 21:28:41:

Pozor, pozor, na VyšeHrátkách je již jedno představení vyprodáno. A nebude poslední. Proto není čas na hrdinství a je třeba rychle koupit vstupenky na představení, které chcete vidět. Nebo na bojovku. Aby vám pak nezbyly oči pro pláč...

Kdyby jste přeci jen usnuli na vavřínech, nezoufejte, na VyšeHrátkách si přijdou na své opravdu všichni.

Čekají vás workshopy, dílny a program pro všechny kolemjdoucí. Divadelní program během víkendu 7. - 9. září obohatí tři workshopy –cirkusový workshop centra pro nový cirkus Cirqueon, hudební workshop s minikoncertem kapely Vidle v lepidle a v neposlední řadě hodina ranní jógy s lektorkou Markétou Bodoríkovou, s jejíž pomocí můžete příjemně zahájit sobotní ráno. Pro VyšeHrátky vznikají také původní výtvarné dílny s tématikou 100. výročí založení republiky a plenérová herna – obojí bude k dispozici po celou dobu trvání víkendového programu pro veřejnost.

„Naše dílny jsou letos opravdu speciální. Snažili jsme se připravit pro děti unikátní vzpomínkový výrobek, který nejen že bude jejich dílem, zároveň je ale bude bavit aktivně si s ním doma hrát a nebude ležet bez využití na poliččce. Malí návštěvníci si tak z festivalu mohou odnést podobiznu Tomáše Garrigue Masaryka s pohyblivými prvky nebo kouzelné desky s motivy z české historie,“ doplňuje informace k dílnám umělecká ředitelka festivalu Agáta Charvátová.

2018-08-28 19:39:26:

Soutěž o vstupenky ukončena.

Výherci uživateli "trousilka" gratulujeme.

Za KidiZones.eu
Ondřej

2018-08-21 21:01:19:

Víte  o tom, že víkendový program Vyšehrátek bude sestávat z více než 20 pohádek? Je tedy jisté, že na VyšeHrátkách bude vždy co dělat - ať už přijdete kdykoliv. Pro případ, že si diváci z dostupného programu nevyberou nebo budou po jejich příchodu do areálu festivalu nejbližší pohádky vyprodány, po celý den bude k dispozici speciální plenérová herna a původní výtvarné dílny vytvořené přímo pro festival. Zdarma proběhne hudební workshop pro malé i velké a celodenní zábavu doplní oblíbené čtení tatínků, maminek, tetiček a strýčků.

2018-08-08 14:33:54:

Právě jsme spustili soutěž s Vyšehrátkami. 

Hrajeme o  vstupenky (pro jednoho dospělého a jedno dítě) na sobotní (8. 9. 2018) představení Bílá velryba z produkce Stará aréna Ostrava. 

Stačí k tomu pár jednoduchých kroků: na facebooku dát like stránkám KidiZones, UrrgentID a Vyšehrátky, být zaregistrován na KidiZones a správně odpovědět na soutěžní otázku  zde:  https://goo.gl/forms/UdhzKmAkfvpuzoQ53. No a pak už mít jen trochu štěstí při losování. A pokud víte, že by se chtěl zúčastnit někdo další, klidně soutěž sdílejte ;o)

Kompletní pravidla zde:  https://kidizones.eu/documents/souteze/srpen_2018/Sout%C4%9B%C5%BE%C3%ADme%20s%20Vy%C5%A1ehr%C3%A1tkami.pdf

Tak neváhejte, zapojte se i vy!
Hodně štěstí

Za tým KidiZones
Soňa

2018-08-06 21:32:57:

Naši milí,
 
že je letos 100. výročí založení Československa jste jistě zaznamenali z různých stran. Všichni slaví a snaží se toto výročí pořádně oslavit. Moc mě potěšilo, když jsem zjistila, že už je k dispozici program našeho oblíbeného rodinného festivalu Vyšehrátky. I tady nezůstali s oslavami pozadu, ale výročí využili jako téma pro divadelní bojovku. A jestli bude aspoň z poloviny tak dobrá jako loňská bojovka s vynálezci, bude to pecka. Děti (předškolní) na ní vzpomínají doteď.
Pokud ještě nevíte, co budete dělat na začátku září a máte chuť se pobavit, kulturně se vyžít, odpočinout si, prostě si pár chvil s dětma užít tak trochu jinak, pak jsou Vyšehrátky správnou volbou.
Letošní progam, a že je pořádně našlapaný, najdete zde (tak šup, šup, ať na vás nějaké zbudou): http://vysehratky.cz/program/ 
 
Za tým KidiZones.eu
Soňa
 
PS: Povedlo se nám pro vás získat volné vstupenky na jedno z představení. Sledujte nás, dovíte se víc!