Novinky za posledních 6 měsíců

2018-09-03 21:28:41:

Pozor, pozor, na VyšeHrátkách je již jedno představení vyprodáno. A nebude poslední. Proto není čas na hrdinství a je třeba rychle koupit vstupenky na představení, které chcete vidět. Nebo na bojovku. Aby vám pak nezbyly oči pro pláč...

Kdyby jste přeci jen usnuli na vavřínech, nezoufejte, na VyšeHrátkách si přijdou na své opravdu všichni.

Čekají vás workshopy, dílny a program pro všechny kolemjdoucí. Divadelní program během víkendu 7. - 9. září obohatí tři workshopy –cirkusový workshop centra pro nový cirkus Cirqueon, hudební workshop s minikoncertem kapely Vidle v lepidle a v neposlední řadě hodina ranní jógy s lektorkou Markétou Bodoríkovou, s jejíž pomocí můžete příjemně zahájit sobotní ráno. Pro VyšeHrátky vznikají také původní výtvarné dílny s tématikou 100. výročí založení republiky a plenérová herna – obojí bude k dispozici po celou dobu trvání víkendového programu pro veřejnost.

„Naše dílny jsou letos opravdu speciální. Snažili jsme se připravit pro děti unikátní vzpomínkový výrobek, který nejen že bude jejich dílem, zároveň je ale bude bavit aktivně si s ním doma hrát a nebude ležet bez využití na poliččce. Malí návštěvníci si tak z festivalu mohou odnést podobiznu Tomáše Garrigue Masaryka s pohyblivými prvky nebo kouzelné desky s motivy z české historie,“ doplňuje informace k dílnám umělecká ředitelka festivalu Agáta Charvátová.

2018-08-28 19:39:26:

Soutěž o vstupenky ukončena.

Výherci uživateli "trousilka" gratulujeme.

Za KidiZones.eu
Ondřej

2018-08-21 21:01:19:

Víte  o tom, že víkendový program Vyšehrátek bude sestávat z více než 20 pohádek? Je tedy jisté, že na VyšeHrátkách bude vždy co dělat - ať už přijdete kdykoliv. Pro případ, že si diváci z dostupného programu nevyberou nebo budou po jejich příchodu do areálu festivalu nejbližší pohádky vyprodány, po celý den bude k dispozici speciální plenérová herna a původní výtvarné dílny vytvořené přímo pro festival. Zdarma proběhne hudební workshop pro malé i velké a celodenní zábavu doplní oblíbené čtení tatínků, maminek, tetiček a strýčků.

2018-08-08 14:33:54:

Právě jsme spustili soutěž s Vyšehrátkami. 

Hrajeme o  vstupenky (pro jednoho dospělého a jedno dítě) na sobotní (8. 9. 2018) představení Bílá velryba z produkce Stará aréna Ostrava. 

Stačí k tomu pár jednoduchých kroků: na facebooku dát like stránkám KidiZones, UrrgentID a Vyšehrátky, být zaregistrován na KidiZones a správně odpovědět na soutěžní otázku  zde:  https://goo.gl/forms/UdhzKmAkfvpuzoQ53. No a pak už mít jen trochu štěstí při losování. A pokud víte, že by se chtěl zúčastnit někdo další, klidně soutěž sdílejte ;o)

Kompletní pravidla zde:  https://kidizones.eu/documents/souteze/srpen_2018/Sout%C4%9B%C5%BE%C3%ADme%20s%20Vy%C5%A1ehr%C3%A1tkami.pdf

Tak neváhejte, zapojte se i vy!
Hodně štěstí

Za tým KidiZones
Soňa

2018-08-06 21:32:57:

Naši milí,
 
že je letos 100. výročí založení Československa jste jistě zaznamenali z různých stran. Všichni slaví a snaží se toto výročí pořádně oslavit. Moc mě potěšilo, když jsem zjistila, že už je k dispozici program našeho oblíbeného rodinného festivalu Vyšehrátky. I tady nezůstali s oslavami pozadu, ale výročí využili jako téma pro divadelní bojovku. A jestli bude aspoň z poloviny tak dobrá jako loňská bojovka s vynálezci, bude to pecka. Děti (předškolní) na ní vzpomínají doteď.
Pokud ještě nevíte, co budete dělat na začátku září a máte chuť se pobavit, kulturně se vyžít, odpočinout si, prostě si pár chvil s dětma užít tak trochu jinak, pak jsou Vyšehrátky správnou volbou.
Letošní progam, a že je pořádně našlapaný, najdete zde (tak šup, šup, ať na vás nějaké zbudou): http://vysehratky.cz/program/ 
 
Za tým KidiZones.eu
Soňa
 
PS: Povedlo se nám pro vás získat volné vstupenky na jedno z představení. Sledujte nás, dovíte se víc!

2018-07-03 11:58:37:

Květnovou soutěž 2018 ukončena!

Soutěž má 2 výherce, kteří si rozdělí ceny.
Všem účastníkům děkujeme za účast a přejeme v dalších soutěžích hodně štěstí.

Společně se soutěží uzavíráme i náš první kvíz a hlasování o tom komu přispějeme za loňský rok.
Uživatelé KidiZones vybrali organizaci "Paspoint, z.ú.- organizace pracující sosobami s poruchami autistického spektra" - s organizací se spojíme a dar předáme.

Za Tým KidiZones.eu
Ondřej

2018-06-01 14:27:18:

Dobrá zpráva

Květnová soutež byla prodloužena

Soutěž byla na základě rozhodnutí nového provozovatele (Pomáhej chytře z.s.) prodloužena do 30.6.2018.
Ostatní podmínky a ustanovení pravidel soutěže zústavají beze změny.

Váš tým KidiZones.eu

2018-05-26 10:39:44:

Dobrý den,

rádi bychom vás informovali o tom, že od 26.5.2018 se provozovatelem našeho portálů stává nezisková organizace Pomáhej chytře z.s.

Podívejte se na stránky organizace ať víte jaké další projekty pro vás připravujeme.

Váš tým KidiZones

2018-05-01 21:15:58:

KVĚTNOVÁ SOUTĚŽ
A je to tady!!!!
Dnešním dnem začíná další soutěž na stránkách KidiZones.eu, ve které můžete získat některou věcnou cenu od společnosti Albi.  A aby to bylo zajímavější, můžete si dokonce vybrat, která z nich bude právě vaše, pokud tedy vyhrajete :). Máte na to celý měsíc, takže vzhůru do toho!
A o co že vlastně hrajeme (hrajete)?

Takže neváhejte, zadávejte nová místa, vzplňte kvíz a hlasujte komu přispějeme. Prostě používejte portál a využívejte jej v plném rozsahu.
Celé znění pravidel naleznete zde, doporučuji přečíst.

Soutěžím zdar a ať vyhrají nejlepší!

2018-04-19 23:14:12:

Právě finišujeme přípravu další soutěže, která bude na našem portále probíhat v květnu 2018.

Ceny do soutěže věnovala společnost Albi Česká republika a.s. takže je na co se těšit, zvláště, když si výherce bude moci vybrat z cen co se mu líbí nejvíce.

Sledujte naše Novinky či náš Facebook.

Váš tým KidiZones.eu

2018-04-06 13:15:37:

KidiZones.eu podporuje dobročinné organizace

Od roku 2018 jsme se jako provovozovatelé portálu KidiZones.eu rozhodli přispívat na doborčinnost. 
Body, které uživatelé svou aktivitou na KidiZones.eu získají, převedeme definovaným kurzem na České koruny a darujeme na dobročinnost. 
Plánujeme přibližně každý kvartál - v závislosti na počtu vámi nasbíraných bodů. Volba organizace bude na vás, na uživatelých.
Každý uživatel bude moci hlasovat mezi vybranými charitami, které přispějeme.  Hlasování bude probíhat pomocí ankety na našem Facebooku.
Navíc uživatel, který nasbírá nejvíce bodů v daném období může do hlasování zařadit  jím navrženou dobročinnou organizaci.
Pravidla pro zařazení organizace do hlasování naleznete zde.

Takto společně díky KidiZones.eu pomůžeme sobě i ostatním

Nyní probíhá hlasování o bodech za rok 2017 pomocí ankety, kterou naleznete na našem Facebooku nebo přímý odkaz na hlasování .

Za tým KidiZones.eu vám děkuje
Ondřej

2018-03-29 15:24:28:
Nasazené funkcionality:
1. menu Novinky - zprávy ohledně změn a novinek na portále
2. změna v systému bodů - nově se body prezentují jako diamanty ve 4 základních dovednostech
3. zvětšení pole pro popis místa
4. KidiZones.eu bude nově přispívat na charitu částkou vzniklou převodem uživateli nasbíraných bodů na České koruny
5. Uživatelé budou na našem FB hlasovat komu dar poskytneme
2018-03-24 21:47:04:
Víte, že je možné uložit si KidiZones.eu na plochu vašeho telefonu a tak mít web dostupný stejně rychle jako jakoukoliv aplikaci? x-2020
Stačí v prohlížeči v telefonu kliknout na menu a vybrat volbu "Přidat na plochu" nebo "Přidat stránku do záložek" a vybrat složku "Plocha".
Tak bude používání KidiZones.eu ještě snazší a zjednoduší to život vám i dalším rodičům.

Váš KidiZones.eu