https://kidizones.eu/unikova-hra-jungle-ostatni-praha-kidizones.html
Suitable for children 6+
Owner: TrapAs Mamas
toilet admission fee sun shaded areas drinking water parking
Description:

JUNGLE je oblíbená a světově prověřená hra s velmi vysokým technickým zpracováním. Je postavena na skvělém příběhu inspirovaném kultovním filmem Jumanji, jehož volné pokračování běželo v kinech v prosinci 2017. Obsahuje neotřelé rébusy a hádanky. Všechno do sebe přesně a logicky zapadá. Předpokladem úspěchu je hlavně vzájemná spolupráce celého týmu.

Na hru máte hodinu času! Troufáte si? Přijďte k nám vyzkoušet, zda se zařadíte mezi ty, kteří vyváznou ve stanoveném limitu nebo dokonce v rekordním čase!

Description in English

JUNGLE is a popular and world-proven game with very high technical processing. It's based on a great story inspired by Jumanji's cult movie, which was released in cinemas in December 2017. It contains fresh quotes and puzzles, and everything fits in exactly and logically. Success is mainly achieved by mutual cooperation of the whole team.

You have an hour to escape the game! Do you dare? Come and try to check out if you are among those who can get out within the set limit or even in record time!

Promotions (0 / 0) Comments Meet&Play notifications (0 / 0) Around me
       << Previous Month     Next Month >>
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
       
1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 

31

 

             


Comments

Meet&Play notifications